GoPro Ukraine
   

GoPro Ukraine

Views

2.94 M

Subscribers

3.98 K

Joining Date:
2012-03-16

Views

170.81 K

Followers

14.87 K

Uploads

100

V30:
194

ER30:
1x

Followers

239

Views

_ _

Country

Category

Sports

Profile Type

Brand

GoPro Ukraine Facebook Page Statistics

Total Views

170.81 K

Videos

100

Average Views/Video

1,708


Videos
 • Поговоримо про універсальність🤔

Чому GoPro крута?❔
Зараз існує 1001 пристрій для фото та відео зйомки...
І кожен намагається бути зручнішим та універсальнішим. Для споживача це добре - великий вибір та постійне покращення якості товару.
На що робимо акцент ми?❔

▶️Почнемо з початку, з першу GoPro була лише як стрім камера, яку купували люди з активною позицією в житті. Засновник компанії - професіональний серфер, який хотів сфотографувати як він підкорює хвилі. 
❕Завдяки орієнтації на екстрім GoPro стала: протиударною, водонепроникною, маленькою та зручною, швидкою, з великою кількістю кріплень абсолютно для всього(для людей, тварин, предметів), з часом з'явилося голосове управління камерою.
😎Завдяки цим функціям камерами GoPro почали користуватися звичайні люди на відпочинку.
І тут почалась нова ера для камер! Техніки намагалися щоб камера стала ще зручніша та конкурентніша на більш широкому ринку, та звісно не втратити своєї основної аудиторії.
↗️В GoPro значно покращилися такі показники: якість та зручність зйомки фото та відео, камера під'єднується до будь-якого смартфону та ви можете повністю керувати нею з телефона, переглядаючи контент та відправляючи найкраще прямісінько в соціальні мережі на радість друзям.

❕Багато хто думає що GoPro знімає лише надвеликий кут зору, проте це вже давно не так! Ви можете вибрати зручний для Вас кут та зробити портрет на GoPro!
❔Що ще? - Діти! та домашні улюбленці! Камера зручна для сімейного відпочинку - адже завдяки протиударності та компактності її не страшно дати(або причепити) дитині та отримати дуже емоційне та живе фото та відео. Тут наразі стало голосове управління камерою та під'єднання до телефону. Дитина грається з камерою або GoPro просто поруч, а Ви на відстані вирішуйте коли саме зробити знімок.

Ми ведемо до того, що GoPro наразі є однією з найуніверсальніших камер на ринку.
Вона має круті конкурентні можливості запису фото та відео(вже з hero 5 black пише 4K).
та настільки універсальна, що її можна побачити причепленою до сноуборда або на ігровому майданчику в маминій сумочці.
❤️Трохи реклами та історії бренду #GoPro 

#GoProUkraine

    

 • Хочемо Вам розповісти про цих друзів!
Andrew Muse та його пес 🐶Booter ведуть свій блог подорожей які надихають!

🏔️Окрім гарних кадрів, на каналі багато пригод з цікавими історіями! Та вишенкою на торті є пес, якій літає на повітряній кулі і катається на сноуборді зі своїм хазяїном😯

Тож ось канал➡️ http://bit.ly/2CrT8rA
Творіть свою історію разом з #GoProUkraine

    

 • ❔Чи всі знають що у GoPro є голосове керування?❔

    

 • 📸GoPro Hero 2018 & GoPro Hero 5 Black

    

 • ✅Представляємо швидкий зарядний пристрій від GoPro - Supercharger.
З ним у Вас буде набагато більше часу на зйомку.🎬

▫Всю необхідну інформацію Ви знайдете в огляді.
Якщо захочете придбати Bам сюди➡ http://bit.ly/2Pl5zYA

А якщо виникнуть питання пишіть нам в приват на сторінку.

    

 • GoPro Awards 🏆
Джеремі Еллісон намагається зібрати кубік Рубіка на час, стрибаючи з парашута. Як Вам виклик?

    

 • Спостерігайте за життям вашої собаки разом з GoPro

    

 • 👀Відео зняте в нічному режимі #GoPro

    

 • Відео на GoPro з дахів Турції

    

 • Надихаюче відео з GoPro

    

 • GoPro стала ще яскравіша!

    

 • З GoProKarma Ви можете робити ще ефектніші фото та відео з повітря!

    

Поговоримо про універсальність🤔 Чому GoPro крута?❔ Зараз існує 1001 пристрій для фото та відео зйомки... І кожен намагається бути зручнішим та універсальнішим. Для споживача це добре - великий вибір та постійне покращення якості товару. На що робимо акцент ми?❔ ▶️Почнемо з початку, з першу GoPro була лише як стрім камера, яку купували люди з активною позицією в житті. Засновник компанії - професіональний серфер, який хотів сфотографувати як він підкорює хвилі. ❕Завдяки орієнтації на екстрім GoPro стала: протиударною, водонепроникною, маленькою та зручною, швидкою, з великою кількістю кріплень абсолютно для всього(для людей, тварин, предметів), з часом з'явилося голосове управління камерою. 😎Завдяки цим функціям камерами GoPro почали користуватися звичайні люди на відпочинку. І тут почалась нова ера для камер! Техніки намагалися щоб камера стала ще зручніша та конкурентніша на більш широкому ринку, та звісно не втратити своєї основної аудиторії. ↗️В GoPro значно покращилися такі показники: якість та зручність зйомки фото та відео, камера під'єднується до будь-якого смартфону та ви можете повністю керувати нею з телефона, переглядаючи контент та відправляючи найкраще прямісінько в соціальні мережі на радість друзям. ❕Багато хто думає що GoPro знімає лише надвеликий кут зору, проте це вже давно не так! Ви можете вибрати зручний для Вас кут та зробити портрет на GoPro! ❔Що ще? - Діти! та домашні улюбленці! Камера зручна для сімейного відпочинку - адже завдяки протиударності та компактності її не страшно дати(або причепити) дитині та отримати дуже емоційне та живе фото та відео. Тут наразі стало голосове управління камерою та під'єднання до телефону. Дитина грається з камерою або GoPro просто поруч, а Ви на відстані вирішуйте коли саме зробити знімок. Ми ведемо до того, що GoPro наразі є однією з найуніверсальніших камер на ринку. Вона має круті конкурентні можливості запису фото та відео(вже з hero 5 black пише 4K). та настільки універсальна, що її можна побачити причепленою до сноуборда або на ігровому майданчику в маминій сумочці. ❤️Трохи реклами та історії бренду #GoPro #GoProUkraine

 

 

Upload

2018-09-08

The above data represents video analysis and stats of GoPro Ukraine Facebook page