445

Average Views/Video

98,046

Videos
  • 18 września 1979 roku Warszawa żegnała Kazimierza Deynę. W specjalnie zorganizowanym meczu pomiędzy Legią i Manchesterem City legendarny "Kaka" reprezentował obie drużyny. Strzelił dwa gole - po jednym dla każdego z zespołów. ⭐⚽💚

• Piękne zagrania i dużo pozytwnych emocji, czyli Akademia Piłkarska Legii Warszawa testowała produkty z kolekcji adidas Football. #TeamMode!
#HereToCreate

• Trzy punkty zostały w Warszawie.  #LEGLPO

• Jest moc! 🔥 Takie obrazki chcemy oglądać jak najczęściej! #LEGLPO

• W hicie 8. kolejki LOTTO Ekstraklasy Legia Warszawa pokonała Lecha Poznań 1:0. Zapraszamy na pomeczowe Studio Ł3, gdzie obejrzycie konferencje obu trenerów oraz wysłuchacie opinii naszych ekspertów.

• Studio Ł3 w przerwie meczu z Lechem Poznań. Wynik do przerwy 1:0 po bramce Dominika Nagy'a.

• Studio Ł3 już nadaje! Gośćmi dzisiejszego Studia Ł3 będą Marek Saganowski oraz Adam Godlewski. Program poprowadzi Jakub Jeleński, a z murawy oraz kabiny komentatorskiej nadawać będzie Mateusz Ligęza.

• Pozostały 3 godziny do meczu, przypomnijmy sobie trzy oprawy z meczów przeciwko Lechowi, są ciarki? #LEGLPO

• Chłopaki z Legia Soccer Schools przetestowali już nową koszulkę i mówią, że fajna ;) Już za 4 godziny zobaczymy jak sprawdza sie w boju! #LEGLPO

•

• Mateusz Wieteska ma dobre wspomnienia z meczów przeciwko Lechowi Poznań. 💪

• Kuchy King ⚽️⚽️ i Domagoj Antolić ⚽️. Przypominamy trzy ostatnie gole strzelone Lechowi Poznań. 🔥 Którzy legioniści wpiszą się na listę strzelców w niedzielę?  🤔

18 września 1979 roku Warszawa żegnała Kazimierza Deynę. W specjalnie zorganizowanym meczu pomiędzy Legią i Manchesterem City legendarny "Kaka" reprezentował obie drużyny. Strzelił dwa gole - po jednym dla każdego z zespołów. ⭐⚽💚 ➡ http://legia.com/aktualnosci/historia-39-rocznica-pozegnalnego-meczu-kaki-59765