Bandzone.cz
     

Bandzone.cz

Views

53.59 M

Subscribers

22.36 K

Joining Date:
2006-09-12

Views

126.20 K

Followers

40.40 K

Uploads

59

V30:
54

ER30:
1x

Followers

1.23 K

Country

_ _

Category

Music

Profile Type

Creator

Bandzone.cz Facebook Page Statistics

Total Views

126.20 K

Videos

59

Average Views/Video

2,139


Videos
 • Tak je to už potvrzený, Milan Polak, který vyučoval na světových prestižních univerzitách, hrál s muzikantama z Guns n' Roses a je to prostě ultra borec od října bude učit i v Praze. Pod záštitou Rocková škola.cz právě zpřístupnil možnost, hlásit se k němu na individuelní hodiny, nebo nabízí i výuku pro dvojice. Překvapilo mě, jak příznivou sazbu za výuku si nastavil... je to fakt dostupný! 
Nepropásni šanci učit se od října od jednoho z nejlepších co tu kdy bude.. 

Info o kurzech, cenách a kontakt pro přihlášení je tady: https://www.rockovaskola.cz/aktuality-92 (bacha, musíte si trochu odskrolovat, rockovaskola.cz jsou prostě víc do muziky, než do IT :D)

Těšim se, že se tam s někým z vás potkám, sám se chystám ;) Majkláč

    

 • Bandzone.cz

    

 • Prodejhudbu.cz

    

 • Bandzone.cz

    

Tak je to už potvrzený, Milan Polak, který vyučoval na světových prestižních univerzitách, hrál s muzikantama z Guns n' Roses a je to prostě ultra borec od října bude učit i v Praze. Pod záštitou Rocková škola.cz právě zpřístupnil možnost, hlásit se k němu na individuelní hodiny, nebo nabízí i výuku pro dvojice. Překvapilo mě, jak příznivou sazbu za výuku si nastavil... je to fakt dostupný! Nepropásni šanci učit se od října od jednoho z nejlepších co tu kdy bude.. Info o kurzech, cenách a kontakt pro přihlášení je tady: https://www.rockovaskola.cz/aktuality-92 (bacha, musíte si trochu odskrolovat, rockovaskola.cz jsou prostě víc do muziky, než do IT :D) Těšim se, že se tam s někým z vás potkám, sám se chystám ;) Majkláč

 

 

Upload

2018-09-10

The above data represents video analysis and stats of Bandzone.cz Facebook page