Jarek Ostaszewski
   

Jarek Ostaszewski

Views

26.54 M

Subscribers

68.70 K

Joining Date:
2009-08-27

Views

521.76 K

Followers

19.80 K

Uploads

107

V30:
3.61 K

ER30:
_ _

Country

Category

Education

Profile Type

Creator

domidrewno.pl Facebook Page Statistics

Total Views

521.76 K

Videos

107

Average Views/Video

4,876


Videos
 • Szafka nr. 4 będzie to korpus wiszący z uchylnym frontem oraz półką. Tym razem całość połączeń wykonam przy użyciu łączników Clamex P14, a gniazda zrobię na Lamello Zeta P2. Plecy będą odsunięte o 16mm ponieważ szafkę zawiesimy na zawieszkach Libra H1. Podsumuję to jednym zdaniem: taka praca to czysta przyjemność! :) Zapraszam na film!

Korpusy szafek wykonała firma JAF Polska: https://www.jaf-polska.pl/

    

 • 779. Meble biurowe - szerokie szafki dolne, łączniki OVVO. Jesteście ciekawi jak OVVO spisze się w tak dużym korpusie? Zapraszam więc na film gdzie to sprawdzimy! :) Jest to trzeci korpus z naszej zabudowy biurowej.

Korpusy szafek wykonała firma JAF Polska: https://www.jaf-polska.pl/

    

 • Dziś klasyk, czyli połączenie korpusu na kołek drewniany + konfirmat. Otwory montażowe wykonam na wiertarce wielowrzecionowej FD 21 Pro Felder. Jak idzie praca w takiej konfiguracji? Zobaczcie sami... zapraszam na film!

Korpusy szafek wykonała firma JAF Polska: https://www.jaf-polska.pl/

    

 • 777. Meble biurowe - wąska szafka górna, wiertarka ATUT. Prosiliście o meble - załatwione. Prosiliście o wiertarkę ATUT - załatwione. Prosiliście o mimośrody - również załatwione. Czyli dzisiejszy film jest w sumie prawie w 100% na życzenie widzów ;) Tym filmem rozpoczniemy realizację mebli biurowych. Postaram się każdy z 4 korpusów wykonać zupełnie innymi technikami. Każdy znajdzie coś dla siebie ;) Zapraszamy!

    

 • 776. Milwaukee M18 FID - M18 FUEL™ Zakrętarka udarowa ¼˝ HEX. Mocy przybywaj! Myślę, że 203Nm drzemiących zakrętarce impaktowej FID M18 poradzi sobie nawet z najtrudniejszymi zadaniami w naszym warsztacie! Zapraszam Was na krótki film gdzie zobaczycie co ta bestia potrafi!

Szczegóły techniczne znajdziecie tutaj: https://goo.gl/3yVKAF

    

 • Niby proste i łatwe... ale... trzeba o tym wiedzieć ;) Tak to zawsze jest z tymi trikami. Zapraszam na kolejny film, gdzie tym razem pokażę Wam jak uporać się z wkręcania sporego wkręta w delikatną listewkę :)

    

 • 775. Sklep Dictum - już w języku polskim! Nawet nie chce myśleć ile to pracy wymagało, aby przetłumaczyć taką ilość danych w całym sklepie. Dla nas klientów to wielka pomoc, bo nie każdy włada technicznym językiem angielskim czy niemieckim. Przechodzimy więc do wertowania półek sklepowych i bardzo pomocnych katalogów on-line. Zapraszam na film!

Tu znajdziecie interaktywną panoramę: https://www.dictum.com/media/virtual-view/plattling/index.html

A tu... oczywiście link do sklepu: https://www.dictum.com/pl/

    

 • 774. Okna drewniane Euro 90 - listwy przyszybowe

    

 • Spoiler :)

    

 • 773. Mały majsterkowicz: Ugears Hurdy Gurdy - Lira korbowa

    

 • 772. Drema 2018. Jarek Ostaszewski i japońska sztuka Kumiko. Kolejne nagranie z targów Drema w Poznaniu to... Jarek w akcji przy omówieniu i wykonaniu na żywo jednego ze ażurowych wzorów japońskiej techniki Kumiko.

https://www.drema.pl/pl/
https://www.dictum.com/pl/

    

 • domidrewno.pl

    

Szafka nr. 4 będzie to korpus wiszący z uchylnym frontem oraz półką. Tym razem całość połączeń wykonam przy użyciu łączników Clamex P14, a gniazda zrobię na Lamello Zeta P2. Plecy będą odsunięte o 16mm ponieważ szafkę zawiesimy na zawieszkach Libra H1. Podsumuję to jednym zdaniem: taka praca to czysta przyjemność! :) Zapraszam na film! Korpusy szafek wykonała firma JAF Polska: https://www.jaf-polska.pl/

 

 

Upload

2018-11-10

The above data represents video analysis and stats of domidrewno.pl Facebook page