reshettv
     

reshettv

Views

285.00 M

Subscribers

346.63 K

Joining Date:
2007-06-24

Views

163.33 M

Followers

770.98 K

Uploads

1022

V30:
53.94 K

ER30:
1x

Followers

12.67 K

Followers

99.71 K

Views

246.41 K

Country

_ _

Category

Entertainment

Profile Type

Brand

b'xd7xa8xd7xa9xd7xaa' Facebook Page Statistics

Total Views

163.33 M

Videos

1,022

Average Views/Video

159,817


Videos
 • יהודי, נוצרי ומוסלמי פתחו יחד מסעדה בעכו - ולא, זאת לא התחלה של בדיחה...
"אנחנו מתווכחים רק על אוכל" מספרים בחיוך מואנס, אורי וסאמר

שיחת היום עם לוסי אהריש | ימים א'-ה' בשעה 17:15

    

 • "כל זכות שמגיעה לילדים - אני צריך להילחם עליה" - ההסעות מאחרות בבוקר או שלא מגיעות בכלל ולעיתים הרכבים אינם מונגשים ומסכנים את הילדים. 
ליווינו את מיכאל מירושלים, אב לשלושה ילדים בעלי מוגבלויות, שמתעורר כל בוקר לאי ודאות - האם ההסעה תגיע הבוקר?
 
Michal Loberbum
לפני החדשות ימים א'-ה' ב-18:55

    

 • בית ספר מגידו, שכבת י"ב, מסע אילת
לא מוותרים על זכותו של אף אחד להשתתף במסע, לצאת יחד אל הטבע.
הורים, ילדים, צוות חינוכי, מדריכים - כולם נרתמו להצלחת המסע, מסע שבו כולם זוכים. 

כך נראה מסע חינוכי! וכל מילה נוספת מיותרת...

צילום: לימור בטש
החברה להגנת הטבע
מגלים ארץ
איריס האן Iris Hann

    

 • רקטות נורו במהלך הלילה מרצועת עזה. אחת פגעה בבית מגורים בבאר שבע. אישה ושלושת ילדיה שהיו במקום נמלטו לממ"ד ולקו בחרדה. רקטה שנייה נפלה בים מול עיר גדולה בגוש דן. חיל האוויר תוקף בעזה. הצטרפו לשידור החי

    

 • חצי שנה לאחר "אסון השיטפון" בנחל צפית שגבה את חייהם של עשרה בני נוער, חזרו היום הוריהם של ההרוגים ושל הניצולים, למקום שבו איבדו את יקיריהן. הם ערכו טקס צנוע, שמעו עדויות, והמשיכו בכאבם לקרוא לועדת חקירה שתמנע את האסון הבא

    

 • "הבן שלי מאמין שאבא שלו, רומן זדורוב, יחזור - הם כל יום מדברים בטלפון" | ראיון ראשון עם אשתו של רומן זדורוב לאחר הגילויים החדשים בפרשת רצח תאיר ראדה

שיחת היום עם לוסי אהריש | ימים א'-ה' בשעה 17:15

    

 • "קראו לי אוטיסט, חולה נפש, כל הדברים האלה, ואין לי בעיה להגיד את זה - יש לי תסמונת אספרגר, כן. זה חלק ממי שאני": יובל אולי לא נכנס לרביעיית הגמר, אבל לגמרי נכנס לנו ללב ❤ 
מי כן יצליח לתפוס מקום ברביעיית הגמר של The Four Israel דה פור ישראל? 
רביעי אחרי החדשות, ברשת 13!

    

 • להתבולל ולהישאר יהודי - מחשבות בעקבות חתונתם של לוסי אהריש וצחי הלוי

דיבור של Lior Tal

    

 • היום מלאו 32 שנים לנפילתו של הנווט רון ארד בשבי, אלו השתלשלות האירועים מאותו יום וכל הפרטים הידועים עד כה
ב-16.10.1986 מטוס קרב של חיל האוויר יצא לתקיפה באיזור העיר צידון בלבנון, במהלך הטיסה נאלצו הטייס ישי אבירם והנווט רון ארד לנטוש את המטוס.
כוחות צה"ל הצליחו לחלץ את אבירם, אך רון ארד נחטף בידי ארגון הטרור השיעי "אמל". שנתיים לאחר מכן, ארגון הטרור חיזבאללה הודיע כי הנווט נמצא בידיו.
בחודש מאי באותה שנה, במהלך מבצע חוק וסדר נגד אנשי חיזבאללה בעיירה מיידון בדרום לבנון אבד עמו הקשר.
במהלך השנים, התנהל משא ומתן כושל להחזרתו של ארד, במהלכו ארגון אמל טען שהוא נהרג בהפצצה על הכפר שבו הוחזק כשנתיים לאחר שנחטף, ואילו גורמים אחרים טענו שהוא הועבר לאיראן.
במסגרת המאמצים להשבתו, ישראל חטפה את מוסטפה דיראני שנחשב האחראי לחטיפתו ואת כרים עבד אל עובייד, בכיר בארגון חזבאללה כדי שישמשו כקלף מיקוח לצורך החזרתו.
מאמצי המשא ומתן ואיתור המידע לגבי גורלו של ארד נכשלו וב-2004 השניים הוחזרו ללבנון, במסגרת העסקה להשבת שלושת החיילים החטופים מהר דב והאזרח אלחנן טננבאום.
ב-2006, כ-20 שנה לאחר נפילתו שידרה רשת טלוויזיה לבנונית קטע וידאו משנת 1989 בו נראה רון ארד מדבר מהשבי, קטע הנחשב גם לתיעוד האחרון שלו בחיים.
שנה לאחר מכן, ישראל ביצעה עסקת שבויים עם חיזבאללה, במהלכה הועברו שתי גופות של מחבלי הארגון ועציר לבנוני עבור מכתבים שכתב רון ארד חודשים לאחר נפילתו בשבי.
לפני כשנתיים, ארגון המוסד ואמ"ן הגישו לרה"מ נתניהו דוחות הכוללים בדיקה מקיפה של כל המידע שהתקבל בעניינו של ארד, וכן מידע חדש שהתקבל בשנתיים שלפני הגשת הדוח.
מהדוחות הללו עולה ההערכה כי רון ארד מת בשנותיו הראשונות בשבי - מוקדם מכפי שהעריכו עד כה.

בוידאו: תיעוד מטיסתו האחרונה של רון ארד

    

 • האב, מומי, מפקד על תחנת הכבאות בבנימין. האם, אפי, נהגת אמבולנס מתנדבת. חמישה מילדיהם ושתי כלותיהם עוסקים בהצלת חיים: כלוחמי אש, כפרמדיקים או כמתנדבים במד"א.
הכירו את משפחת לובינר, שתקטע כל סעודת שבת, ואפילו מסיבת שבע ברכות, כדי לרוץ לטפל בפצוע.

#שלא_נזדקק
העולם הבוקר

    

 • הבוקר נפטר בגיל 71 יעקב וינרוט. בכיר הפרקליטים, תלמיד-חכם, מהדמויות המשפיעות בישראל. היכולת שלו לשלב בין העולמות הייתה מקור לאופטימיות עבור רבים. 
התקופה האחרונה בחייו הייתה קשה. הוא נלחם במחלה, והמשיך להילחם למען לקוחותיו בבית המשפט. וכך, בכל ראיון מקצועי שנתן, על זיכוי או הרשעה, נשאל תמיד גם על מצבו הבריאותי. מדורי המשפט והכלכלה הפכו לשיעורי אמונה.
 
כך אמר בראיון ל"כלכליסט": "אדם דתי יודע שהוא זה שחייב בדין וחשבון לבוראו, אך הבורא אינו חייב לאדם דין וחשבון כלשהו. היכן הניסיון שלי לעומת הניסיונות שאני נפגש בהם כמעט בכל יום, כשאני הולך להתפלל תפילת מנחה בבית הכנסת של בית החולים איכילוב? היכן הניסיון שלי, לעומת הניסיון של דור הוריי?".

ובראיון ל"גלובס" סיפר: "אני מאמין בתת-מודע קולקטיבי, ושהתת-מודע הקולקטיבי של העם היהודי לא ניתן למחיקה ומחפש משהו, מחפש משמעות. יש היום חיפושים של רוחניות שלא היו פעם. החיפוש הזה הוא חשוב. הוא יוביל לדרך חדשה".
מי שמייצג את האנשים העשירים והבכירים ביותר עלול לחשוב שהוא מנהל את העולם. אבל כשדני קושמרו ראיין לאחרונה את פרקליט הצמרת על חקירות נתניהו, ואיחל לו בסוף בריאות, ענה וינרוט בענווה את התשובה שבקטע הוידאו המצורף.

סיון רהב-מאיר

    

 • המאמן הלאומי אנדי הרצוג בריאיון מיוחד: על הניצחונות, עתיד הנבחרת - ושחקני המגזר הערבי שכבשו את ההרכב

    

יהודי, נוצרי ומוסלמי פתחו יחד מסעדה בעכו - ולא, זאת לא התחלה של בדיחה... "אנחנו מתווכחים רק על אוכל" מספרים בחיוך מואנס, אורי וסאמר שיחת היום עם לוסי אהריש | ימים א'-ה' בשעה 17:15

 

 

Upload

2018-10-17

The above data represents video analysis and stats of b'xd7xa8xd7xa9xd7xaa' Facebook page