Top Channel Albania
     

Top Channel Albania

Views

758.45 M

Subscribers

548.38 K

Joining Date:
2011-06-23

Views

57.11 M

Followers

1.37 M

Uploads

1402

V30:
6.04 K

ER30:
_ _

Followers

19.01 K

Country

Category

Entertainment

Profile Type

Creator

Top Channel Facebook Page Statistics

Total Views

57.11 M

Videos

1,402

Average Views/Video

40,731


Videos
 • "Të pathënat e Konakut të Princ Vidit, sonte ora 20:15, në #Exclusive

    

 • #veshë4 në #shikokushluan me @luanavjollca dhe të ftuarit e mbrëmjes Fidel Ylli, Blendi Klosi, Jonida Maliqi dhe Era Rusi🔵🔴

    

 • Përballja e dy skuadrave në #shikokushpergjigjet me Blendi Klosi dhe Fidel Ylli🔴🔵 
Shiko kush LUAN në Top Channel 
👉 http://top-channel.tv/programe/shikokushluan/

    

 • Pas pak në 20:10 “Gjurmë Shqiptare”... Shumë autorë që në lashtësi janë mahnitur prej këtij vendi e kanë shkruar radhë të gjata për të... Nuk është një legjende sepse edhe sot gjurmët e tij egzistojnë në zemër të Shqipërisë... Ku ndodhet dhe çfarë është ky vend? 
Mos humbisni në 20:10 dokumentarin...

    

 • #HellsKitchen, të premten, ora 21:00, në Top Channel

    

 • Të pathënat e konakut të Princ Vidit

Të dielën, ora 20:15, në #Exclusive

    

 • Në #Ftesënë🖐🏼 Kleta Huta tregon çfarë i pëlqeu nga “Vip Club”

    

 • Shiko kush LUAN në Top Channel, të shtunën, ora 21:00 📽⏳

    

 • "#Soiree", sonte ora 22:00 në Top Channel!

    

 • Pas pak në #Ftesënë🖐🏼 me Bieta Sulo: Vajzat, përkujdesja e një dite. Të ftuara: Alba Gjata, stomatologe; DeaMishel Hoxha, beauty blogger; Anxhelina Kotorri, bloggere; Lida Hoxha, mjeke estete.

    

 • Nxënësit e shkollës 9 vjeçare në fshatin Karbunarë në Selenicë po rriten analfabetë. Edhe pse ka një muaj që ka filluar shkolla, nxënësit e ciklit të ulët nuk kanë bërë asnjë ditë mësim. Na ndiqni sot në 20:10 në Fiks Fare!

    

 • Në 1 Janar 2019, mbyllen të gjitha lojrat e fatit dhe kazinotë. A do të arrijë qeveria të ulë të gjithë qepenet e basteve në vend? Pse kjo industri "lulëzoi" me shpejtësi në Shqipëri? A po ushqen sektori i lojrave të fatit kriminalitetin në vend. Lajmi i mbylljes së fundmi të qendrave të SPA ku ofrohej masazh erotik. "Ekstra Service" kundrejt parave. Perse vazhdon të jetë "tabu" seksi me pagesë në Shqipëri? A duhet të legalizohet prostitucioni? Sonte në TOP SHOW, ora 22.00. Të ftuar: Ergys Mertiri, sociolog; Akil Pano, pastor; Besart Kadia, Albania Insitute; Delina Fico, aktiviste; Alisa Mysliu, gazetar; Bledar Mane, gazetar; Ana Kaceli, mjeke, fizioterapiste.

    

"Të pathënat e Konakut të Princ Vidit, sonte ora 20:15, në #Exclusive

 

 

Upload

2018-10-14

The above data represents video analysis and stats of Top Channel Facebook page