xhamia mbret
   

xhamia mbret

Views

10.60 M

Subscribers

29.56 K

Joining Date:
2009-03-23

Views

26.41 M

Followers

393.52 K

Uploads

986

V30:
8.80 K

ER30:
_ _

Country

_ _

Category

Education

Profile Type

Creator

Xhamia Mbret Facebook Page Statistics

Total Views

26.41 M

Videos

986

Average Views/Video

26,788


Videos
 • Largoje zbrazetin duke punuar dhe ndryshoje jeten tende

    

 • Film i animuar per femije.Historia e Profetit Muhamed per femije.

    

 • Kush i ka keto cilesi do te jetoje nje jete ne paqe.Mos u TRISHTO

    

 • MOS U TRISHTO por kujdesu per jeten tende dhe BESO.

    

 • Fjale te urta nga Hasan el Basri

    

 • Largoje trishtimin tënd duke bërë bamirësi duke ndihmuar një nevojtar

    

 • Ja si ti largosh brengat dhe ti largosh shqetesimet

    

 • 7 Mrekulli te sures El-Fatiha

    

 • Behu njeri i mire dhuro buzeqeshje dhuro lumturi tek njerezit

    

 • Mos u Trishto kur takon njerez qe te miren ta kthen me te keqe

    

 • Ti mos u habit kur takon njerez qe te miren ta kthejne me te keqe Mos u Trishto perse te shajne

    

 • Ku do qe te jesh FALE NAMAZIN

    

Largoje zbrazetin duke punuar dhe ndryshoje jeten tende

 _ _

 _ _

Upload

2019-01-14

The above data represents video analysis and stats of Xhamia Mbret Facebook page