Search Results for "pranjlimishra"

Channels

Berisha i 'kall datën' Blinkenit: Do e padis në SHBA, por kam frikë se do harxhoj shumë para

channel image

Joining Date: 2022-07-01

Subscribers: 194.00 K

Views: 204.42 M

Uploads: 11.47 K

Know More  

Berisha paralajmëron Bashën, siç paralajmëroi Sekretarin Blinken dhe Ambasadoren Yuri Kim

channel image

Joining Date: 2022-07-01

Subscribers: 194.00 K

Views: 204.42 M

Uploads: 11.47 K

Know More  

Berisha: Nuk e pranoj kurrë që UÇK-ja ka qenë një organizatë terroriste

channel image

Joining Date: 2022-06-30

Subscribers: 1.48 M

Views: 2.46 B

Uploads: 175.81 K

Know More  

Konflikti në Mirditë përfundon me të shtëna arme, plagoset 51-vjeçari

channel image

Joining Date: 2022-07-01

Subscribers: 218.00 K

Views: 317.57 M

Uploads: 120.31 K

Know More  

Plagosja e 51-vjeçarit në Mirditë, autorët me motor qëlluan drejt lokalit! Brenda ishin 2 policë

channel image

Joining Date: 2022-07-02

Subscribers: 342.00 K

Views: 541.18 M

Uploads: 125.65 K

Know More  

Lexoni Berishën, për të kuptuar hallin e tij real më 7 Korrik!

channel image

Joining Date: 2022-06-30

Subscribers: 194.00 K

Views: 204.42 M

Uploads: 11.47 K

Know More  

Në pritje të Miss Shqipëria 2022 (29 Qershor 2022)

channel image

Joining Date: 2022-07-01

Subscribers: 1.48 M

Views: 2.46 B

Uploads: 175.81 K

Know More