Search Results for "sokolgrisha"

Channels

Berisha sulmon Bashën nga Këshilli Kombëtar: Në 8 vite udhëheqje dështake dhe me pazare

channel image

Joining Date: 2022-05-28

Subscribers: 259.00 K

Views: 302.89 M

Uploads: 73.49 K

Know More  

Spartak Ngjela: Arsyet pse Berisha nuk e merr dot PD-në, Agron Zhukri rrezikon burgun

channel image

Joining Date: 2022-05-27

Subscribers: 190.00 K

Views: 195.61 M

Uploads: 10.73 K

Know More  

Sërish puthje, Milori-gazetares: Glidona, ti pas kësaj puthje kthehesh urgjent në redaksi!

channel image

Joining Date: 2022-05-25

Subscribers: 1.46 M

Views: 2.41 B

Uploads: 170.95 K

Know More  

Mbledhja e "Rithemelimit", Berisha do të propozojë 40 emra për zgjedhjen e kupolës drejtuese

channel image

Joining Date: 2022-05-27

Subscribers: 1.46 M

Views: 2.41 B

Uploads: 170.95 K

Know More  

Shije Shtëpie - Ëmbëlsira që do t’i surprizojë të gjithë - Tv Klan

channel image

Joining Date: 2022-05-27

Subscribers: 1.46 M

Views: 2.41 B

Uploads: 170.95 K

Know More