Oxygen Show
     

Oxygen Show

Views

2.34 M

Subscribers

6.03 K

Joining Date:
2011-12-29

Views

_ _

Followers

237.04 K

Uploads

_ _

V30:
_ _

ER30:
_ _

Followers

742

Followers

1.89 K

Views

_ _

Country

_ _

Category

Comedy

Profile Type

Creator
$arraytobeencode['title']

Oxygen Show YouTube Channel Statistics

Kanali zyrtar në YouTube i Oxygen Show Official Youtube Channel of Oxygen Show Oxygen Show ka filluar të emetohet në muajin mars të vitit 2008. Program i pasur me humor, muzikë si dhe mysafirë të zgjedhur. Emisioni shfaqet çdo të shtunë duke filluar nga ora 21:00 në Klan Kosova Repriza – Çdo të ... more Kanali zyrtar n YouTube i Oxygen Show Official Youtube Channel of Oxygen Show Oxygen Show ka filluar t emetohet n muajin mars t vitit 2008. Program i pasur me humor, muzik si dhe mysafir t zgjedhur. Emisioni shfaqet do t shtun duke filluar nga ora 21:00 n Klan Kosova Repriza ? do t diel nga ora 15:00 n Klan Kosova less

OXYGEN Pjesa 2 - Kuizi 30.06.2018

OXYGEN Pjesa 2 - Kuizi 30.06.2018

Published : 2018-06-30
Views

26.67 K

Likes

38

Dislikes

5

Comments

1

Views

49.02 K

Likes

137

Dislikes

25

Comments

37

OXYGEN Pjesa 3 - Kuizi 30.06.2018

OXYGEN Pjesa 3 - Kuizi 30.06.2018

Published : 2018-06-30
Views

15.13 K

Likes

28

Dislikes

2

Comments

0

Views

9.12 K

Likes

32

Dislikes

4

Comments

2

OXYGEN Pjesa 3 - Kuizi 23.06.2018

OXYGEN Pjesa 3 - Kuizi 23.06.2018

Published : 2018-06-23
Views

10.91 K

Likes

14

Dislikes

3

Comments

0

Views

324.48 K

Likes

712

Dislikes

119

Comments

61

Views

324.48 K

Likes

712

Dislikes

119

Comments

61

Views

193.83 K

Likes

551

Dislikes

106

Comments

139

Views

145.80 K

Likes

346

Dislikes

61

Comments

34

Views

144.87 K

Likes

326

Dislikes

58

Comments

62

Views

136.39 K

Likes

321

Dislikes

73

Comments

37

Views

136.20 K

Likes

288

Dislikes

58

Comments

50

The above data represents video analysis and stats of Oxygen Show YouTube Channel


Compare any YouTube Channel’s Statistics with Oxygen Show

You can now compare any YouTube channel's statistics and find out which channel is performing better. Just add a YouTube channel and get a instant analysis on YouTube video performance comparing Oxygen Show

vs
vs
vs
vs