ABC News Albania
   

ABC News Albania

Views

1.69 K

Subscribers

8.08 K

Joining Date:
2014-03-24

Views

45.01 M

Followers

274.79 K

Uploads

2032

V30:
4.86 K

ER30:
_ _

Country

Category

People & Blogs

Profile Type

Creator
$arraytobeencode['title']

ABC News Albania YouTube Channel Statistics

ABC NEWS eshte kanali informativ 24/7 qe siguron mbulim konstant te lajmeve dhe akses ne informacionin e cdo lloji nga nga vendi, rajoni e bota. ABC NEWS eshte i pari televizion ne shqiperi qe ne diten e pare te transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne shkoder, durres, elbasan, ko... more ABC NEWS eshte kanali informativ 24/7 qe siguron mbulim konstant te lajmeve dhe akses ne informacionin e cdo lloji nga nga vendi, rajoni e bota. ABC NEWS eshte i pari televizion ne shqiperi qe ne diten e pare te transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne shkoder, durres, elbasan, korce, fier, vlore e gjirokaster. Per te pasuruar gjeografine e informacionit se shpejti do te mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live ne cdo kohe. ABC NEWS transmeton ne rrjetin analog tokesor, ate dixhital tokesor e satelitor duke mbuluar me sinjal te gjithe territorin mbareshqiptar dhe duke mberritur tek bashkeatdhetaret tane ne Europe. Ne faqen zyrtare ne internet, abcnews.al do te gjeni portalin me te pasur ballkanik me lidhje ne rrjetet me te medha sociale. Per perditesimin e lajmeve na ndiqni edhe ne faqen tone ne facebook. less

Video Stats of this channel is only available for paid customers.

Contact our sales team / Request a demo

The above data represents video analysis and stats of ABC News Albania YouTube Channel


Compare any YouTube Channel’s Statistics with ABC News Albania

You can now compare any YouTube channel's statistics and find out which channel is performing better. Just add a YouTube channel and get a instant analysis on YouTube video performance comparing ABC News Albania

vs
vs
vs
vs