Tring
     

Tring

Views

300.97 M

Subscribers

290.00 K

Joining Date:
2011-09-22

Views

46.83 M

Followers

468.64 K

Uploads

6399

V30:
1.18 K

ER30:
_ _

Country

Category

Entertainment

Profile Type

Brand
$arraytobeencode['title']

Tring YouTube Channel Statistics

Digital TV platform: Satellite, Terrestrial, Cable, IPTV and ISP provider. Platformë Televizive Dixhitale Satelitore,Tokësore, Kabllore, IPTV dhe ISP Provider. Tring TV është themeluar në vitin 2008, me seli në Tiranë, si një kompani me pjesëmarrje 100% nga investitorë shqiptare, pjesë e një grupi... more Digital TV platform: Satellite, Terrestrial, Cable, IPTV and ISP provider. Platformë Televizive Dixhitale Satelitore,Tokësore, Kabllore, IPTV dhe ISP Provider. Tring TV është themeluar në vitin 2008, me seli në Tiranë, si një kompani me pjesëmarrje 100% nga investitorë shqiptare, pjesë e një grupi të fuqishëm biznesi Shqiptar. Ne sigurohemi që ju të qëndroni të frymëzuar, të informuar dhe në kontakt si kurrë më parë, me shërbimet tona të avancuara. Prej një kohë të gjatë, Tring ofron vazhdimisht produkte innovative dhe me një cilësi të lartë shërbimesh. Tring punon për secilin prej jush, që secili prej jush të ketë atë që meriton! Ne mendojmë se jeta është vërtet e shkurtër, por në fund të fundit rëndësi ka si e jeton atë dhe jo sa gjatë jeton! Ne do të bëjmë gjithçka që jeta juaj të jetë e mbushur plot ngjyra dhe emocione drithëruese! Po, sigurisht që mundemi, sepse Ne iu kthejmë buzëqeshjen! less

Video Stats of this channel is only available for paid customers.

Contact our sales team / Request a demo

The above data represents video analysis and stats of Tring YouTube Channel


Compare any YouTube Channel’s Statistics with Tring

You can now compare any YouTube channel's statistics and find out which channel is performing better. Just add a YouTube channel and get a instant analysis on YouTube video performance comparing Tring

vs
vs
vs
vs