ABC News Albania
 

ABC News Albania

Views

22.32 M

Subscribers

15.12 K

Uploads

31.91 K

Joining Date:
2011-09-01

V30:
784

Views

_ _

Followers

_ _

Uploads

_ _

V30:
_ _

ER30:
_ _

Country

Category

News & Politics

Profile Type

Creator
$arraytobeencode['title']

ABC News Albania YouTube Channel Statistics

ABC NEWS, eshte kanali informativ 24 ore ne dite/7 dite te javes, qe siguron mbulim konstant te lajmeve dhe akses te fuqishem ne informacionin e cdo l...more ABC NEWS, eshte kanali informativ 24 ore ne dite/7 dite te javes, qe siguron mbulim konstant te lajmeve dhe akses te fuqishem ne informacionin e cdo lloji nga vendi, rajoni e bota nepermjet nje investimi te jashtezakonshem ne teknologji dhe burime njerezore. ABC NEWS transmeton ne rrjetin analog tokesor, ate dixhital tokesor e satelitor duke mbuluar me sinjal te gjithe territorin mbareshqiptar dhe duke mberritur tek bashkeatdhetaret tane ne Europe. Pika jone e forte do te jete informacioni, debati, dokumentari, analiza, duke u mbeshtetur ne kete sfide nga pasioni i profesionisteve te provuar suksesshem e me pervoje. Ne faqen zyrtare ne internet, abcnews.al do te gjeni portalin me te pasur ballkanik me lidhje ne rrjetet me te medha sociale facebook, twitter si dhe ne nje prej websiteve me te fuqishem ne kulturen e internetit YOUTUBE. Per perditesimin e lajmeve na ndiqni edhe ne faqen tone ne facebook : https://www.facebook.com/abcnews.al less
Daily views growth

43.43 K


Views

40

Likes

1

Dislikes

0

Comments

0

Views

247

Likes

1

Dislikes

0

Comments

1

Views

24

Likes

0

Dislikes

0

Comments

0

Views

851

Likes

3

Dislikes

0

Comments

0

Views

159

Likes

3

Dislikes

0

Comments

0

Views

400

Likes

3

Dislikes

2

Comments

2

SPECIALE BUNKERI I ENVERIT

Published : 2011-09-26
Views

684.25 K

Likes

529

Dislikes

137

Comments

164

BERISHA vs BRACE NE PARLAMENT

Published : 2011-09-30
Views

408.17 K

Likes

318

Dislikes

91

Comments

95

Views

400.15 K

Likes

359

Dislikes

81

Comments

29

Views

353.09 K

Likes

3.62 K

Dislikes

111

Comments

289

Views

351.20 K

Likes

113

Dislikes

23

Comments

10

ISHULL NE KSAMIL ABCNews 2013

Published : 2013-10-20
Views

323.01 K

Likes

464

Dislikes

59

Comments

30

The above data represents video analysis and stats of ABC News Albania YouTube Channel