BashkimMirusha
 

BashkimMirusha

Views

49.51 M

Subscribers

16.10 K

Joining Date:
2007-01-31

Views

_ _

Followers

_ _

Uploads

_ _

V30:
_ _

ER30:
_ _

Country

Category

Music

Profile Type

Creator
$arraytobeencode['title']

BashkimMirusha YouTube Channel Statistics

***PO KU JENI O SHQIPTARE PER JU MALLI ME KA MARRE*** SHOKE E DASHAMIRE TE KETI KANALI , UNE JU PERSHENDES DHE GARANTOJ QE: NESE MUA NUK ME PELQEN NJE KENGE APO KENDIM, UNE NUK E FUTI KETU VEQ ME BA NUMER, SE PERNDRYSHE KAM RRETH 15.000 VIDEO KENGE! LUTEM ZOTIT TE JENI SHENDOSHE E MIRE GJITHE KU J... more ***PO KU JENI O SHQIPTARE PER JU MALLI ME KA MARRE*** SHOKE E DASHAMIRE TE KETI KANALI , UNE JU PERSHENDES DHE GARANTOJ QE: NESE MUA NUK ME PELQEN NJE KENGE APO KENDIM, UNE NUK E FUTI KETU VEQ ME BA NUMER, SE PERNDRYSHE KAM RRETH 15.000 VIDEO KENGE! LUTEM ZOTIT TE JENI SHENDOSHE E MIRE GJITHE KU JENI! less

The above data represents video analysis and stats of BashkimMirusha YouTube Channel


Compare any YouTube Channel’s Statistics with BashkimMirusha

You can now compare any YouTube channel's statistics and find out which channel is performing better. Just add a YouTube channel and get a instant analysis on YouTube video performance comparing BashkimMirusha

vs
vs
vs
vs