ruz123fox
 

ruz123fox

Views

12.34 M

Subscribers

8.56 K

Uploads

221

Joining Date:
2009-12-25

V30:
12.01 K

Views

_ _

Followers

_ _

Uploads

_ _

V30:
_ _

ER30:
_ _

Country

_ _

Category

Entertainment

Profile Type

Creator
$arraytobeencode['title']

ruz123fox YouTube Channel Statistics

ABC NEWS, eshte kanali informativ 24 ore ne dite/7 dite te javes, qe siguron mbulim konstant te lajmeve dhe akses te fuqishem ne informacionin e cdo l...more ABC NEWS, eshte kanali informativ 24 ore ne dite/7 dite te javes, qe siguron mbulim konstant te lajmeve dhe akses te fuqishem ne informacionin e cdo lloji nga vendi, rajoni e bota nepermjet nje investimi te jashtezakonshem ne teknologji dhe burime njerezore. ABC NEWS transmeton ne rrjetin analog tokesor, ate dixhital tokesor e satelitor duke mbuluar me sinjal te gjithe territorin mbareshqiptar dhe duke mberritur tek bashkeatdhetaret tane ne Europe. Pika jone e forte do te jete informacioni, debati, dokumentari, analiza, duke u mbeshtetur ne kete sfide nga pasioni i profesionisteve te provuar suksesshem e me pervoje. Ne faqen zyrtare ne internet, abcnews.al do te gjeni portalin me te pasur ballkanik me lidhje ne rrjetet me te medha sociale facebook, twitter si dhe ne nje prej websiteve me te fuqishem ne kulturen e internetit YOUTUBE. Per perditesimin e lajmeve na ndiqni edhe ne faqen tone ne facebook : https://www.facebook.com/abcnews.al less
Daily views growth

18.27 K


Views

26.67 K

Likes

37

Dislikes

9

Comments

149

Views

179.17 K

Likes

395

Dislikes

52

Comments

39

Views

141.74 K

Likes

177

Dislikes

46

Comments

17

Views

124.21 K

Likes

178

Dislikes

24

Comments

3

Views

516.02 K

Likes

293

Dislikes

263

Comments

17

Views

291.14 K

Likes

234

Dislikes

55

Comments

29

Views

1.53 M

Likes

1.21 K

Dislikes

360

Comments

71

Views

655.94 K

Likes

329

Dislikes

63

Comments

55

Views

574.79 K

Likes

217

Dislikes

129

Comments

12

Views

545.72 K

Likes

522

Dislikes

130

Comments

28

Views

516.02 K

Likes

293

Dislikes

263

Comments

17

Views

415.92 K

Likes

521

Dislikes

87

Comments

70

The above data represents video analysis and stats of ruz123fox YouTube Channel