STUPCAT
     

STUPCAT

Views

2.53 M

Subscribers

145.09 K

Joining Date:
2011-11-25

Views

_ _

Followers

320.05 K

Uploads

64

V30:
_ _

ER30:
1x

Followers

1.49 K

Followers

4.09 K

Views

_ _

Country

Category

Entertainment

Profile Type

Creator
$arraytobeencode['title']

STUPCAT YouTube Channel Statistics

Kanali zyrtar: https://stupcat.gjirafa.com Stupcat jane nje grup humoristik qe debutoi ne vitin 2002 Radio Televizonin e Kosoves shkurt RTK e me vonĆ« ne KTV ne fillim Grupi "DITARI I STUPCAVE" perbehej nga Osman AZEMI, Vedat BAJRAMI, Blerim QERIQI, Agron SOKOLI dhe Feim ADEMI. Per shkak te obligime... more Kanali zyrtar: https://stupcat.gjirafa.com Stupcat jane nje grup humoristik qe debutoi ne vitin 2002 Radio Televizonin e Kosoves shkurt RTK e me vonė ne KTV ne fillim Grupi "DITARI I STUPCAVE" perbehej nga Osman AZEMI, Vedat BAJRAMI, Blerim QERIQI, Agron SOKOLI dhe Feim ADEMI. Per shkak te obligimeve te pjesetareve (Blerimit, Agronit dhe Feimit) ne grup mbeten vetem Vedat Bajrami dhe Osman Azemi por me vonė ketij grupi ne vitin 2004 i u bashkangjit Mensur Safqiu, dhe po ne ketė vit ata realizuan hitin humoristik te tyre "KULSHEDRA". Osman Azemi dhe Vedat Bajrami kane pasur rastin te dalin edhe para publikut shqiptar ne Tirane duke marre pjese ne Show-in "Portokallia" ku u mirepriten nga i gjithe publiku. Dhe permes "Portokallise" u shfaqen para 15 milion Shqipetareve (Abonuesve te DIGITALB). Stupcat arriten kulminacionin e Fames ne vitin 2010 hynė si garues ne Reality Show "V.I.P Shpija e Kosovės" ku qendruan nje muaj. Ata me batutat e tyre argetuan publikun mbare Shqiptare. less

The above data represents video analysis and stats of STUPCAT YouTube Channel


Compare any YouTube Channelā€™s Statistics with STUPCAT

You can now compare any YouTube channel's statistics and find out which channel is performing better. Just add a YouTube channel and get a instant analysis on YouTube video performance comparing STUPCAT

vs
vs
vs
vs