Top Channel Albania
     

Top Channel Albania

Views

807.75 M

Subscribers

590.63 K

Joining Date:
2011-06-23

Views

57.11 M

Followers

1.37 M

Uploads

1402

V30:
33.94 K

ER30:
1x

Followers

19.25 K

Country

Category

Entertainment

Profile Type

Creator
$arraytobeencode['title']

Top Channel Albania YouTube Channel Statistics

Top Channel është një televizion kombëtar i pavarur, sinjali i të cilit shtrihet në të gjithë territorin e vendit. Top Channel është i pranishëm me sinjalin e tij në të gjithë Europën, përmes platformës Digitalb si edhe në Amerikën Veriore permes 2 platformave IPTV, TVALB dhe Shqip TV. Top Channel ... more Top Channel sht nj televizion kombtar i pavarur, sinjali i t cilit shtrihet n t gjith territorin e vendit. Top Channel sht i pranishm me sinjalin e tij n t gjith Europn, prmes platforms Digitalb si edhe n Amerikn Veriore permes 2 platformave IPTV, TVALB dhe Shqip TV. Top Channel u themelua nga Presidenti i ndjer i Top Media, zoti Dritan Hoxha n 30 korrik 2001, duke patur q n fillim t tij, nj objektiv t qart, pr t qen televizioni i t gjith shqiptarve prmes trekndshit: informim, argtim, edukim. Nj synim q Top Channel sht prpjekur ta realizoj dit pas dite, me profesionalizm dhe cilsi, ka ka br q televizioni t konsiderohet nga t gjith tashm si media m e madhe, m e rndsishme dhe me e ndjekur n vend dhe n hapsirn mbarshqiptare. Nisur nga cilsia e lart e programeve informative, argtuese dhe edukuese, shum shpejt nga data e krijimit t tij Top Channel fitoi betejn me konkurrencn duke thithur audiencn shqiptare. Q n viti less

The above data represents video analysis and stats of Top Channel Albania YouTube Channel


Compare any YouTube Channel’s Statistics with Top Channel Albania

You can now compare any YouTube channel's statistics and find out which channel is performing better. Just add a YouTube channel and get a instant analysis on YouTube video performance comparing Top Channel Albania

vs
vs
vs
vs